کیهان بد تهران قهرمان مسابقات لیگ برتر گلبال آقایان شد

با توجه به شرایط موجود کرونایی و عدم امکان برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته یک گلبال که دور رفت آن در سال گذشته برگزار شد، لیگ سال ۱۳۹۸ بر اساس نتایج دور رفت پایان یافته اعلام شد.
بر همین اساس، در لیگ برتر کیهان بد تهران قهرمان شد، بهزیستی اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت و هیأت نابینایان سیرجان سوم شد.
علی نعمتی، سرپرست و بازیکن پیشکسوت گلبال کشورمان در مصاحبه با ایران سپید گفت: برای سال گذشته تیم جوانی را راهی مسابقات کردیم و توانستیم عنوان قهرمانی را بدست آوریم. نعمتی ادامه داد: شرکت ما ۱۹ سال است که پای تیم کیهان بد ایستاده و همواره از ورزشکاران نابینا حمایت کرده است. تیم هایی مثل ما که شرکت خصوصی هستند در سال های اخیر کم نبودند اما به علت آنکه از آنها حمایتی نشد، از بین رفتند. سرپرست تیم کیهان بد در خصوص هزینه های این تیم در لیگ برتر گلبال گفت: ما برای بازیکنان حدود سه چهار میلیون در نظر میگیریم و با توجه به هزینه های رفت و برگشت نهایتاً تا ۳۰ میلیون تومان در سال هزینه می کنیم. این پول برای خیلی از باشگاه ها عددی نیست ولی باید پیگیر باشیم تا شرکت های خصوصی از ورزش نابینایان حمایت کنند.
در این بین، هیأت های استانی و فدراسیون نابینایان می توانند کمک کنند و نظر شرکت ها را جلب کنند.
نعمتی در پایان گفت: جوانانی که ما در کیهان بد پرورش دادیم دو نفر از آنها در اردو های تیم ملی حاضر شدند و آقای مهدی عباسی توانست با تیم ملی راهی مسابقات آسیایی شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *