کسب عنوان دومی هیئت تهران در سال ۹۹ در میان ۳۱ هیئت استانی

هیئت ورزش نابینایان و کم بینایان استان تهران موفق شد با ۳۳۹ امتیاز از طرف فدراسیون نابینایان، از نظر عملکرد ورزشی و فرهنگی در جایگاه دوم در میان هیئت های ورزشی در کشور قرار بگیرد.
هیئت تهران در سال ۱۳۹۸ نیز موفق شده بود رتبه دوم را از آن خود کند. در سال ۹۸ و پیش از همه گیری کرونا، هیئت تهران در ۷۳ رویداد ورزشی در سطح ملی و استانی و در دو بخش مسابقات قهرمانی کشور و لیگ باشگاهی در رشته های مختلف شرکت کرد و در سال ۹۹ علیرغم شیوع گسترده کرونا در سطح کشور، در ۲۶ رویداد ورزشی و هفت رویداد فرهنگی، حضور یافت که این امر ناشی از عملکرد مثبت مدیریتی هیئت و ورزشکاران تهران در سال ۹۹ است.
در ادامه، نامه محمدرضا مظلومی خطاب به مدیرکل اداره ورزش و جوانان تهران را در این ارتباط بخوانید.
جناب آقای پریچهره
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران
با اهدا سلام
احتراما ضمن عرض تبریک ایام ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به استحضار می رساند با توجه به ارزیابی این فدراسیون بر اساس عملکرد و شاخص های تعیین شده، رتبه هیئت ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان تهران در سال ۱۳۹۹ با امتیاز ۳۳۹ ، دوم می باشد.
بدیهی است با توجه به شرایط خاص کشور و بیماری کرونا محور برنامه های فدراسیون و هیئت ها در چهارچوب ضوابط و قوانین کشور بوده و بیشتر فعالیتها در حوزه ورزش همگانی، اردوهای غیر متمرکز، توسعه آموزش در فضای مجازی صورت پذیرفته است. لذا مراتب جهت اطلاع و بهره برداری مقتضی بحضورتان ایفاد می گردد.
محمد رضا مظلومی
رئیس فدراسیون نابینایان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *