آخرین مرحله اردوی وحید نوری جودوکار هیأت تهران پیش از اعزام به پارالمپیک

دوازدهمین مرحله اردوی تیم ملی جودوی نابینایان اعزامی به رقابت های پارالمپیک توکیو  از ۱۱ مرداد در تهران آغاز شده است. آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی نابینایان برای حضور در پارالمپیک توکیو، از ۱۱ مرداد در مجموعه ورزشی آزادی و آکادمی ملی المپیک آغاز شده و تا ۲۸ مرداد ادامه خواهد داشت.
۲ جودوکار دعوت شده تمرینات خود را زیر نظر محمدرضا حاج یوسف زاده ، سرمربی تیم ملی برگزار می کنند که وحید نوری جودوکار هیأت تهران یکی از آنهاست.
مربی تیم ملی جودوی نابینایان وضعیت دو جودوکار اعزامی به پارالمپیک توکیو را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: هر دو جودوکار در شرایط خوبی قرار دارند و به دنبال افتخارآفرینی در توکیو هستند.
فرهاد معابی درباره اعزام جودوکاران نابینا و کم‌بینا به پارالمپیک اظهار کرد: محمدرضا خیرالله زاده در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم و وحید نوری در منهای ۹۰ کیلوگرم جودوکاران اعزامی به توکیو هستند که هر دو از نظر آمادگی بدنی و روانی در شرایط خوبی بسر می‌برند و امید به کسب مدال طلا در هر دو وزن داریم.
وی گفت: با توجه به این که زمان کمی تا شروع بازی‌های پارالمپیک توکیو باقی مانده است به دلیل تشدید بیماری کرونا و برای حفظ سلامتی جودوکاران آخرین اردوی ۲ جودوکار در تهران و در قرنطینه کامل تا زمان اعزام در حال برگزاری است تا مشکلی برای حضور در این رویداد مهم نداشته باشیم.
مربی تیم ملی جودوی نابینایان پیرامون این پرسش که آیا جودوکاران هنوز هم مشکل حریف تمرینی دارند یا خیر، افزود: مشکل حریف تمرینی مرتفع شده و با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک در هر وزن ۳ حریف تمرینی برای جودوکاران اعزامی پیش بینی شده تا با آمادگی کامل  راهی پارالمپیک شوند.
وی در پایان زمان اعزام دو جودوکار نابینا و کم بینا به بازیهای پارالمپیک توکیو را ۲۹ مرداد عنوان کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *