در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران مسابقات پارا آسیایی اندونزی صورت گرفت: مصاحبه با رئیس و ورزشکاران هیأت تهران

روز چهارشنبه ۲۲ اسفند، مراسم تجلیل از افتخار آفرینان مسابقات پارا آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و سایر ورزشکاران هیأت تهران که در مسابقات باشگاهی و قهرمانی کشور موفق به کسب مدال شدند، برگزار شد.
در حاشیه این مراسم، با دکتر سید کاظم شمس رئیس هیأت و تنی چند از ورزشکاران هیأت تهران به گفتگو نشستیم که فایل صوتی مصاحبه با آنها در ادامه آمده است:
کاظم شمس: سرویس رفت و برگشت از مترو تا مجموعه هرندی برقرار است
دکتر سید کاظم شمس مفرحه، رئیس هیأت نابینایان تهران در حاشیه این مراسم، ضمن تشریح برنامه ها و فعالیت های هیأت تهران در سال آینده از فراهم شدن سرویس رفت و برگشت از مترو به مجموعه ورزشی شهید هرندی خبر داد و از مسئولین کمیته های مختلف هیأت درخواست کرد ساعت و روز تمرینات ورزشکاران خود را جهت برقراری سرویس هماهنگ کنند.
فایل صوتی مصاحبه با کاظم شمس، رئیس هیأت تهران
download link
مدیر وبسایت هیأت تهران: همه ورزشکاران باید فرم ثبت نام ورزشکاران هیأت را پر کنند تا سال آینده برای آنها کارت عضویت صادر شود
امیر سرمدی، مدیر وبسایت هیأت نابینایان تهران نیز در این مراسم ضمن معرفی بخش های مختلف سایت هیأت، از همه ورزشکاران درخواست کرد با مراجعه به فرم زیر در سایت تحت عنوان
ثبت نام ورزشکاران هیأت تهران
بخش های مربوطه را پر کرده، مدارک شناسایی خود را ارسال کنند تا در سال ۹۸، کارت عضویت در هیأت برای آنها صادر شود.
صحبت های امیر سرمدی در مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات پارا آسیایی
download link
محمد منصوری: تمرینات خود برای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را آغاز کردم
محمد منصوری، دارنده مدال طلای مسابقات پارا آسیایی جاکارتا به همراه تیم ملی گلبال آقایان نیز در این مراسم گفت: برای نخستین بار بود که شاهد برگزاری مراسم اینچنینی در تهران بودیم و این باعث دلگرمی ورزشکاران می شود. وی افزود: تمرینات خود را برای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو آغاز کردم تا بتوانیم به همراه تیم ملی گلبال سهمیه این مسابقات را به دست آوریم که آذرماه سال آینده در کشور ژاپن برگزار می شود.
فایل صوتی مصاحبه با محمد منصوری
download link
عرفان محمدعلیزاده: سال پر نوسانی را پشت سر گذاشتم
عرفان محمدعلیزاده دارنده مدال برنز مسابقات پارا آسیایی جاکارتا به همراه تیم ملی شطرنج نیز در این مراسم گفت: سال پر نوسانی را پشت سر گذاشتم. هم موفقیت های خوبی داشتم و هم شکست هایی خوردم که در مجموع، به تجربیات من اضافه کرد.
فایل صوتی مصاحبه با عرفان محمدعلیزاده
download link
ملی پوشان گلبال بانوان: سال خوبی را پشت سر گذاشتیم
فاطمه قمصری، زینب قنبری و مریم جعفرزاده، سه تن از ملی پوشان گلبال بانوان کشورمان که در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا مدال برنز را به دست آوردند، از خاطرات خود در سال ۹۷ گفتند. آنها ضمن امیدواری برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک توکیو، از وزیر ورزش درخواست کردند پاداش مسابقات پارا آسیایی جاکارتا را هر چه زودتر به ورزشکاران پرداخت کنند.
فایل صوتی مصاحبه با فاطمه قمصری، زینب قنبری و مریم جعفرزاده
download link
بانوان شناگر تهران: امیدواریم سال آینده تمرینات شنا به صورت مستمر برگزار شود
رحیمه ملکزاده و غزاله رجاییزاده دو نفر از شناگران هیأت تهران از مدال های خود در مسابقات قهرمانی کشور و دغدغه هایشان برای تمرینات شنا در سال آینده گفتند.
فایل صوتی مصاحبه با رحیمه ملکزاده و غزاله رجاییزاده
download link
پریا حسنی: امسال در سه رشته ورزشی مدال آور بودم
پریا حسنی، یکی دیگر از ورزشکاران هیأت تهران نیز در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران هیات تهران که روز چهارشنبه ۲۲ اسفند برگزار شد گفت: از سال ۹۳ به صورت حرفه ای وارد ورزش نابینایان شدم و امسال توانستم در مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی، قهرمانی کشور شنا و پاورلیفتینگ، برای تهران مدال آور باشم.
فایل صوتی مصاحبه با پریا حسنی
download link
در پایان این مراسم، ورزشکاران هدایای خود را در قالب کارت هدیه دریافت کردند.
ایاب و ذهاب ورزشکاران در دو ماه اخیر نیز به آنها پرداخت شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *