دیدار رئیس هیأت ورزش نابینایان استان تهران با مسئولین اداره ورزش و جوانان و بهزیستی شهرستان ملارد

روز شنبه ۱۴ اردیبهشت، جمعی از مسئولین اداره کل ورزش و جوانان ملارد، مدیران بهزیستی به همراه رئیس هیأت ورزش نابینایان استان تهران و رئیس هیأت نابینایان شهرستان ملارد طی نشستی به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات ورزشکاران نابینا در ملارد پرداختند.
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش نابینایان استان تهران، در این جلسه آقای رسولی رئیس اداره کل ورزش و جوانان ملارد، امید نخله معاون اداری مالی و کریمی مسئول فنی اداره ورزش و جوانان ملارد، آقای قربانی مدیرکل بهزیستی شهرستان ملارد، دکتر سید کاظم شمس رئیس هیأت ورزش نابینایان استان تهران، آقای رضا دهقان مسئول فنی و خانم نعیمآبادی نایب رئیس هیأت تهران، آقای حیدر نیکفر رئیس هیأت نابینایان ملارد و خانم زمانی دبیر این هیأت حضور داشتند.
در این نشست، مصوب شد اداره کل ورزش و جوانان ملارد برای رشته دو و میدانی بانوان یک مربی در نظر بگیرد که خانم سالاری برای این امر انتخاب شد. همچنین اداره کل ورزش و جوانان ملارد متعهد شد یک سانس جداگانه در پیست دو و میدانی شهید ثمری ملارد برای دوندگان نابینا در نظر بگیرد. پرداخت حقوق مربی دو و میدانی بانوان و مربی گلبال جناب آقای محمدعلی دلپذیر، استعدادیابی در مدرسه نابینایان پویا در کرج از میان دانشآموزانی که ساکن شهرستان ملارد هستند و تعمین تجهیزات سخت افزاری رشته دو و میدانی مثل نیزه، دیسک و وزنه، از دیگر مواردی بود که اداره کل ورزش و جوانان ملارد متعهد به انجام آن شد. پرداخت حقوق مربی شطرنج هیأت ملارد آقای محمدعلی دلپذیر، به بهزیستی این شهرستان واگذار شد.
هیأت ورزش نابینایان استان تهران نیز هزینه ایاب و ذهاب ورزشکاران ملارد در زمان تمرینات، هزینه ایاب و ذهاب آنها برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور و تعمین توپ رشته ورزشی گلبال را بر عهده گرفت.
گفتنی است: هیأت ورزش نابینایان ملارد حداقل ۲۱ ورزشکار ثابت شامل ۹ گلبالیست، ۶ شطرنج باز در میان آقایان و بانوان و ۶ دو و میدانی کار در بخش بانوان دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *