دو طلا و یک برنز حاصل کار دو و میدانی کاران هیأت تهران در بخش آقایان +فایل صوتی

مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی در بخش مردان، عصر امروز پنجشنبه ۲۳ خرداد در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و دوندگان و پرتابگران هیات تهران موفق به کسب دو مدال طلا و یک برنز شدند.
مهدی اولاد دارنده دو مدال طلای مسابقات پارا آسیایی جاکارتا در ماده پرتاب وزنه کلاس f11 با رکورد ۱۴٫۶۴ سانتیمتر با اقتدار مدال طلا را به گردن آویخت و ۶۴ سانتیمتر رکورد خود در اندونزی را ارتقا داد.
وی که موفق شد سهمیه شرکت در مسابقات جهانی امارات و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست آورد، فردا در ماده پرتاب دیسک به میدان خواهد رفت. امید ایواز در ماده پرتاب وزنه و در کلاس f12 با رکورد ۱۳٫۷۸ به مدال برنز دست یافت و رضا اسدبیگی در همین ماده و کلاس پزشکی، عنوان پنجمی را به دست آورد.
کیوان حسنبیگی دیگر دونده هیأت تهران در روز نخست مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی بود که موفق شد در ماده ۱۵۰۰ متر و در کلاس t13، با رکورد ۴ دقیقه و ۲۹ ثانیه مدال خوشرنگ طلا را از آن خود کند.
طبق گفته عباس دیانی اصل سرمربی تیم دو و میدانی تهران، ورزشکاران این استان در روز نخست مسابقات نتایج خوبی را بدست آوردند. وی ابراز امیدواری کرد فردا نیز حداقل دو مدال دیگر نصیب هیأت تهران در بخش مردان شود.

فایل صوتی مصاحبه با مهدی اولاد، کیوان حسنبیگی و عباس دیانی، سرمربی تیم مردان هیات تهران را می توانید از
این لینک
دانلود کرده و گشو کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *