چهارمی تهران در مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی بانوان

روز دوم مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی در بخش بانوان صبح امروز جمعه ۲۴ خرداد در تهران برگزار شد و تیم دو و میدانی بانوان هیأت تهران با چهار مدال رنگارنگ در بخش انفرادی و کسب عنوان چهارمی در بخش تیمی به کار خود پایان داد.

صبح امروز، خدیجه عبدی در رقابتهای پرتاب دیسک و در کلاس f11 از توابع تهران مدال طلا را به دست آورد و هاجر تک تاز از تهران در همین ماده و کلاس پزشکی، به مدال نقره رسید.
پریا حسنی از توابع تهران در ماده ۲۰۰ متر کلاس t12 موفق شد مدال برنز را از آن خود کند.
بهاره اشکش از تهران که روز گذشته در ماده ۴۰۰ متر مدال برنز را به دست آورده بود، امروز نیز در ماده ۱۵۰۰ متر و در کلاس t12، مدال برنز را از آن خود کرد.
دوندگان و پرتابگران بانوی هیأت تهران در روز نخست مسابقات قهرمانی کشور موفق شده بودند دو طلا و دو برنز را به دست آورند.
بدین ترتیب و در پایان مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی بانوان، همدان با ۲۷ امتیاز قهرمان شد، فارس با ۲۴ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و زنجان با ۲۳ امتیاز سوم شد. تهران با ۲۲ امتیاز چهارم، اصفهان با ۱۹ امتیاز پنجم و توابع تهران با ۱۳ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

در مراسم اختتامیه این رقابتها، بن ورووم ” ناظر فني كميته بين المللي پارالمپیک، محمدرضا مظلومي رئيس و اکبر حسینزاده سرپرست دبیری فدراسيون نابينايان، علي اصغر هاديزاده نايب رئيس فدراسيون و فائزه توسلي سرپرست نايب رئيسي بانوان حضور داشتند.
گفتنی است: اين رقابتها علاوه بر قرارگرفتن در رنكينگ جهاني ،ثبت ركورد و انتخابي تيم ملي جهت حضور در رقابتهاي جهاني نیز بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *