چهارمی تهران در مسابقات دسته اول قهرمانی کشور گلبال آقایان

هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور گلبال آقایان در سه دسته از روز پنجشنبه ۳ مرداد در بابلسر آغاز شده است. در مسابقات دسته اول، هشت تیم در دو گروه ۴ تیمی به مصاف هم رفتند. در گروه نخست که تیمهای تهران، همدان، توابع تهران و قزوین حضور داشتند، دو تیم همدان و تهران به عنوان تیمهای اول و دوم گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
در گروه دوم نیز ۴ تیم اردبیل، اصفهان، کرمان و خوزستان با هم رقابت کردند که در نهایت، تیم اردبیل و اصفهان، به عنوان تیم اول و دوم، راهی دیدار ماقبل فینال شدند. در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور گلبال مردان، تیم اردبیل با نتیجه ۱۲ بر ۳ تهران را مغلوب کرد و راهی دیدار نهایی شد. همدان هم با نتیجه ۱۳ بر ۳ از سد اصفهان گذشت و راهی فینال شد.
در مسابقه رده بندی که امروز شنبه ۵ مرداد برگزار شد، تیم اصفهان با نتیجه ۱۱ بر ۸ تهران را شکست داد و در جایگاه سوم قرار گرفت. تیم گلبال تهران نیز به عنوان چهارمی بسنده کرد. دو تیم توابع تهران و کرمان عناوین پنجم و ششم را از آن خود کردند و دو تیم قزوین و خوزستان نیز به دسته دوم سقوط کردند.
دیدار فینال مسابقات دسته اول قهرمانی کشور گلبال مردان فردا یکشنبه ۶ مرداد، بین دو تیم اردبیل و همدان برگزار خواهد شد.
گفتنی است: تیم تهران با ترکیب محمد منصوری، رضا توکل، محمدصادق افشاری، داور صافی، محمد شاه محمدی و صائب یوسفی و با سرمربیگری محمود یوسفیان راهی مسابقات قهرمانی کشور شده بود.
مهدی عباسی، محسن عبد الملکی، اسماعیل توکل، اکبر غیبعلیزاده و سید محمد واقف، اعضای تیم توابع تهران را در این رقابتها تشکیل میدادند و حسین کریمی هدایت این تیم را بر عهده داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *