نعمتی: دست به جوانگرایی زدیم و با بازیهای درخشان قهرمان نیمفصل شدیم

شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر گلبال باشگاه های کشور در بخش آقایان که از هفتم شهریور در اردبیل آغاز شده بود، امروز با قهرمانی تیم کیهانبد تهران به پایان رسید.

در این مسابقات هفت تیم هیأت نابینایان جهرم، کیهانبد تهران، بهزیستی اصفهان، اندیشه زرین اردبیل، هیأت نابینایان خوزستان، هیأت نابینایان سیرجان و هیأت تویسرکان به مصاف هم رفتند. پس از اینکه تیمهای شرکت کننده به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند، تیم گلبال کیهانبد تهران  با ۱۶ امتیاز صدرنشین دور رفت شد و عنوان قهرمانی نیمفصل را از آن خود کرد. بهزیستی اصفهان و هیأت سیرجان نیز با ۱۲ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. هیأت جهرم، هیأت تویسرکان، اندیشه زرین اردبیل و هیأت خوزستان در جایگاه چهارم تا هفتم قرار گرفتند.

علی نعمتی از پیشکسوتان گلبال کشورمان و عضو تیم کیهانبد درباره این مسابقات و نتایج تیمش در این رقابتها گفت: در اولین بازی در مقابل خوزستان به نتیجه تساوی ۳ بر ۳ دست یافتیم. اما در ادامه موفق شدیم بهزیستی اصفهان را ۷ بر ۲، اندیشه زرین اردبیل را ۸ بر ۰، هیأت تویسرکان را ۶ بر ۴، سیرجان را ۶ بر ۲ و هیأت جهرم که در دور قبل قهرمان شده بود را با نتیجه ۸ بر ۴ شکست دهیم. وی افزود: میزبانی در سطح قابل قبولی برگزار شد و اردبیل تمامی امکانات خود را به کار گرفت تا مسابقات به خوبی برگزار شود. نعمتی در خصوص کیفیت برگزاری این دوره از مسابقات گفت: بازیها در سطح بالایی برگزار شد. به غیر از محمد منصوری تمامی ملی پوشان سابق و نفراتی که به تازگی به تیم ملی دعوت شده اند در مسابقات سوپر لیگ حضور داشتند. وی در خصوص شرایط تیم کیهانبد نیز گفت: ما در این مسابقات جوانگرایی کرده بودیم و بیشتر بازیکنان ما بین ۲۰ تا ۲۲ سال سن داشتند. همه آنها با بازیهای درخشان خود نشان دادند که مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند و من امیدوارم گزارش این مسابقات به سرمربی تیم ملی برسد و از این جوانان آینده دار در تیم ملی گلبال کشورمان نیز استفاده شود. از جمله مهدی عباسی در بخش وسطگیر که پدیده این دوره از مسابقات بود. تمامی تیمها و داوران از بازیهای تیم کیهانبد لذت بردند و امیدواریم این نتایج خوب نیز در دور برگشت تکرار شود. پیشکسوت گلبال کشورمان در خصوص اسپانسر این تیم و مدیرعامل شرکت کیهانبد نیز بیان کرد: ایشان ۱۹ سال است که دارد برای تیم ما هزینه میکند. این هزینه ها در شرایطی است که هیچ منفعت مالی نصیب شرکت نمیشود و او این کارها را دلی انجام میدهد. نعمتی که دبیر گلبال تهران نیز است در خصوص عدم شرکت تیم شهید هرندی در این دوره از مسابقات سوپر لیگ گفت: متأسفانه این تیم دیر بسته شد و بازیکنان هم دیر به مسئول فنی هیأت خبر دادند و تیم هرندی از سال آینده باید وارد مسابقات دسته اول شود. گفتنی است: مهدی عباسی، رضا توکل، اسماعیل توکل، محمد شاهمحمدی، محسن عبد الملکی و علی نعمتی بازیکنان تیم کیهانبد در این مسابقات را تشکیل میدادند. بهمن دوستی به عنوان سرمربی و عرفان نعمتی به عنوان سرپرست، این تیم را هدایت و رهبری میکردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *