قول مساعد نماینده مجلس و وزارت ورزش برای تکمیل پروژه های نیمه کاره ورزشگاه نابینایان هرندی

روز دوشنبه ۲۵ شهریور، خانم فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه عده ای از مسئولین ورزشی از پروژه های نیمه کاره ورزشگاه شهید هرندی بازدید کردند.

در این بازدید, آقای صبوری نماینده وزارت ورزش و جوانان، گل محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران, حسین زاده دبیر فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان و سید کاظم شمس، رئیس هیأت ورزش نابینایان استان تهران حضور داشتند.  مسئولین حاضر در این نشست, ضمن بازدید از این مجموعه, برای تکمیل پروژه های نیمه کاره ای مانند آکادمی گلبال, نصب دیواره های تخصصی فوتبال پنج نفره نابینایان و چاله ی مواد پرتابی دو و میدانی

قول مساعد دادند.

به گفته سید کاظم شمس: برآورد مالی به سرانجام رساندن این پروژه ها به سمع و نظر مسئولین حاضر رسید و آنها اعلام کردند همه ی تلاش خود را برای تأمین بودجه خواهند کرد.

این دیدار به دنبال دعوت سرکار خانم حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از اعضای انجمن کوهنوردی هیأت تهران که موفق به فتح قله دماوند شده بودند, صورت گرفت.

حال باید دید این وعده و وعیدها تا چه اندازه عملیاتی می شوند که در صورت تحقق آن, معلولان با آسیب بینایی می توانند با امکانات بیشتر و آسیب پذیری کمتر، فعالیت های ورزشی خود را در تنها مجموعه ورزشی تخصصی ویژه نابینایان در تهران, انجام دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *