هرندی تهران عنوان دومی رقابت های دور رفت لیگ باشگاهی گلبال بانوان در قائم شهر را از آن خود کرد

مرحله رفت مسابقات لیگ باشگاهی گلبال بانوان که از روز چهارشنبه ۱۰ مهر در قائم شهر استان مازندران آغاز شده بود، با نایب قهرمانی تیم گلبال شهید هرندی تهران به پایان رسید.
در این رقابت ها که امروز جمعه ۱۲ مهر در سالن ورزشی دانشگاه آزاد قائمشهر به پایان رسید، شش تیم بهزیستی اصفهان، بهزیستی گلستان، شهید هرندی تهران، صنایع الوند قائم شهر، بهزیستی نجف آباد و هیأت نابینایان خراسان رضوی به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند.
تیم گلبال بانوان شهید هرندی که با سرمربیگری لیلا نعیمآبادی در این بازی ها حاضر شده بود، در نخستین دیدار بهزیستی نجفآباد را با نتیجه ۸ بر ۲ شکست داد و در دومین مسابقه خود، با نتیجه ۱۲ بر ۲ صنایع الوند قائم شهر را ضربه فنی کرد.
سومین دیدار هرندی روز پنجشنبه ۱۱ مهر برگزار شد که این تیم موفق شد هیأت نابینایان خراسان رضوی را با نتیجه ۱۰ بر ۴ شکست دهد. بانوان گلبالیست تهرانی سپس با نتیجه ۱۱ بر ۵ مغلوب بهزیستی اصفهان شدند و روز جمعه ۱۲ مهر در پنجمین دیدار خود در یک بازی نزدیک و نفسگیر، با نتیجه ۳ بر ۲ از سد بهزیستی گلستان گذشتند تا با ۱۲ امتیاز عنوان نایب قهرمانی دور رفت مسابقات باشگاهی گلبال بانوان را از آن خود کنند.
در جدول رده بندی این مسابقات، بهزیستی اصفهان با ۱۳ امتیاز در صدر ایستاد، شهید هرندی تهران با ۱۲ امتیاز عنوان دوم را از آن خود کرد و بهزیستی نجف آباد با ۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
صنایع الوند قائم شهر با ۶ امتیاز و تفاضل گل کمتر چهارم شد، بهزیستی گلستان با ۴ امتیاز و هیأت نابینایان خراسان رضوی با ۲ امتیاز به ترتیب پنجم و ششم شدند.
تیم گلبال بانوان شهید هرندی تهران با ترکیب مریم جعفرزاده، سمیرا محمودی، کیانا کریمیان، زینب آذرخوش، فاطمه قمصری، فائزه مظفری، آزاده کیانی و فاطمه زهرا محمدی راهی این رقابتها شده بود.
لیلا نعیم آبادی به عنوان سرمربی، فرانک نعیمافر به عنوان مربی و فاطمه اقبالی به عنوان سرپرست تیم را هدایت و رهبری می کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *